134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Autor nieznany
Polowanie na lisa
Cena wylicytowana: 900 zł
118
Autor nieznany
Polowanie na lisa

Cena wylicytowana: 900 zł

olej/płótno, dublowane, 50 x 70 cm
nie sygnowany