134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Irena WEISSOWA - ANERI (1888 Warszawa - 1981 Kraków)
Pejzaż śródziemnomorski z mnichem
Cena wylicytowana: 700 zł
91

Cena wylicytowana: 700 zł

akwarela, gwasz/karton, 12,5 x 29 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: "aneri."