134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)
Pałac na Wodzie. Łazienki. Warszawa, 1974 r.
Cena wylicytowana: 200 zł

Cena wylicytowana: 200 zł

litografia/papier, 36 x 74 cm
sygnowana i datowany ołówkiem p. d.: 'A. Sołtan 1974 r.' oraz tytuł autorski: 'Pałac na Wodzie. Łazienki. Warszawa' oraz 'Litografia. | Odbitka autorska.'