134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)
Miejski zaułek, 1966 r.
Cena wylicytowana: 120 zł
Miejski zaułek, 1966 r.

Cena wylicytowana: 120 zł

litografia/papier, 35 x 25 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: 'A. Sołtan 1966 r.' oraz napis 'Litografia, Lit 7/40'