134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Autor nieznany
Matka Boska z Dzieciątkiem
Cena wylicytowana: 700 zł
131
Autor nieznany
Matka Boska z Dzieciątkiem

Cena wylicytowana: 700 zł

olej/płótno, 65 x 47,5 cm
nie sygnowany