134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 900 zł
100

Cena wylicytowana: 2 900 zł

olej/płótno, 50 x 68,5 cm
sygnowany l. d.: 'E. Dzierzencki'