134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
114

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/tektura, 33 x 48 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'W. Wodzinowski | 1937'