134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Roland Topor (1938 - 1997)
Kobieta w walizce i pieski
Cena wylicytowana: 1 700 zł
68
Roland Topor (1938 - 1997)
Kobieta w walizce i pieski

Cena wylicytowana: 1 700 zł

litografia/papier, 37,5 x 55, 8 cm
sygnowany na kamieniu: 'Topor', ołówkiem u dołu 'Topor' oraz 'HC': 'Hors Commerce - nie przeznaczony do handlu'