134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)
Kamieniczki przy schodkach, 1966 r.
Cena wylicytowana: 150 zł

Cena wylicytowana: 150 zł

litografia/papier, 42 x 33 cm
sygnowany na kamieniu inicjał wiązany: 'AS'; u dołu ołówkiem: 'A. Sołtan 1966 r.' oraz 'napis Litografia'