134 Aukcja Varia

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (34)

Kazimierz Kopestyński
"Sancho Pancha"
akwaforta/papier, 17,5 x 13,5
Cena wylicytowana: 100 zł
Johann Georg Willer (Will)
Rycerz w oberży, 1753 r.
akwaforta/papier, 17,5 x 13 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
Spotkanie w Stralsundzie w 1813 r.
Autor nieznany
miedzioryt/papier, 26 x 16 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
Święta Rodzina (wg obrazu Annibale Caracci)
Autor nieznany
litografia/papier, 21,6 x 20,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
Aleksander Sołtan
Kamieniczki przy schodkach, 1966 r.
litografia/papier, 42 x 33 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
Aleksander Sołtan
Widok na pałac w Łazienkach, 1962 r.
litografia/papier, 37 x 26 cm
Cena wylicytowana: 120 zł
Aleksander Sołtan
Miejski zaułek, 1966 r.
litografia/papier, 35 x 25 cm
Cena wylicytowana: 120 zł
49
Portret Erica Dahlberga
Autor nieznany
miedzioryt/papier, 31 x 16 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
54
Paulus Pontius
Portret króla Gustawa Adolfa
miedzioryt/papier, 24,5 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 350 zł
55
Willem J. Delff
Portret Ludwika Joachima Camerariusa, 1629 r.
miedzioryt/papier, 25,2 x 17 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
61
Aleksander Sołtan
Ruiny w parku, 1960 r.
litografia/papier, 44 x 30 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
68
Roland Topor
Kobieta w walizce i pieski
litografia/papier, 37,5 x 55, 8 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
74
Tadeusz Żaczek
Słoń na wybiegu, 1955 r.
akwaforta/papier, 20 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
91
Irena WEISSOWA - ANERI
Pejzaż śródziemnomorski z mnichem
akwarela, gwasz/karton, 12,5 x 29 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 700 zł
95
Ivan Nilson
Stare drzewa, 1925 r.
litografia/papier, 22,5 x 29 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
100
Eugeniusz Dzierzencki
Łódź przy brzegu
olej/płótno, 50 x 68,5 cm
Cena wylicytowana: 2 900 zł
114
Wincenty Wodzinowski
Leśne ostępy, 1937 r.
olej/tektura, 33 x 48 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
118
Autor nieznany
Polowanie na lisa
olej/płótno, dublowane, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
131
Autor nieznany
Matka Boska z Dzieciątkiem
olej/płótno, 65 x 47,5 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
136
Autor nieropzpoznany
Toaleta damy
olej/deska, 40,5 x 30,5 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
148
Małgorzata Szołtysiak
"Sea dog"
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
183
Figurka Kota, lata 60 - te XX w.
Ćmielów
porcelana, długość: 30,5 cm
Cena wylicytowana: 420 zł
198
Dzbanek z pokrywą, XX w.
ceramika, wysokość: 21,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
211
Kufel, XIX w.
Anglia, Moyes
metal, cyna, wysokość: 16 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
231
Podstawka na pióra, 1 połowa XX w.
mosiądz, długość: 23 cm
Cena wylicytowana: 160 zł
240
Łopatka do ciast, początek XX w.
Warszawa, firma braci Hempel
srebro, pr. '84', waga: 149 g, długość: 8,5 cm
Cena wylicytowana: 620 zł
271
Zegar ścienny tzw. cartel, XX w.
drewno, wysokość: 57 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł