132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

olej/tektura, 32,5 x 48 cm
sygnowany i datowany p. d.: "Leonard Winterowski: | Zakopane 1924"