132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 16 500 zł

Cena wylicytowana: 16 500 zł

olej/deska, 19,5 x 24 cm
sygnowany i datowany p. d.: "EOKUŃ 1914"