132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Malarz nieznany (XVII/XVIII w.)
Portret młodego mężczyzny
Cena wylicytowana: 6 000 zł
55
Portret młodego mężczyzny

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/deska, 10 x 8 cm (owal)
oryginalna rama z końca XVIII w. (do konserwacji)