132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 31 000 zł

Cena wylicytowana: 31 000 zł

olej/płótno, 69 x 68 cm
sygnowany i datowany po prawej na środku: "Tadeusz Pruszkowski. R.P. 1921" oraz gmerek artysty; na odwrocie naklejka: "Na wystawę stow. Rytm |Portret| własność prywatna | Tadeusz Pruszkowski"