132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 20 500 zł

Cena wylicytowana: 20 500 zł

akwarela/papier, 21 x 54 cm
sygnowany l. d.: "jFałat Polesie"