132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł
49

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno, 55,5 x 83 cm
sygnowany i datowany l. d.: "J. Guranowski 1904"