132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł

olej/tektura, 19 x 32 cm
sygnowany l. d.: "I.Trusz"