132 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
25 marca 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 100 zł
73

Cena wylicytowana: 3 100 zł

litografia/papier, 41 x 28,7 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: "Lebenstein 66", p. d.: "37/80"