132 Aukcja Dzieł Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (21)

Tadeusz Pruszkowski
Portret, 1921 r.
olej/płótno, 69 x 68 cm
Cena wylicytowana: 31 000 zł
Leonard Winterowski
Zaprzęg zimą, 1924 r.
olej/tektura, 32,5 x 48 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Julian Fałat
"Polesie"
akwarela/papier, 21 x 54 cm
Cena wylicytowana: 20 500 zł
Edward Okuń
Taras w Sorrento, 1914 r.
olej/deska, 19,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 16 500 zł
Iwan Trusz
Łodzie
olej/tektura, 19 x 32 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
49
Józef Guranowski
Pejzaż z drogą, 1904 r.
olej/płótno, 55,5 x 83 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
51
Stanisław Górski
Portret góralki
pastel/papier, 36 x 27 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
52
Antoni Waśkowski
Portret kobiety
pastel/papier, 50 x 34 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 3 100 zł
55
Malarz nieznany
Portret młodego mężczyzny
olej/deska, 10 x 8 cm (owal)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
73
Jan Lebenstein
Akt, 1966 r.
litografia/papier, 41 x 28,7 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 3 100 zł
82
Nicolaes VISSCHER II
Mapa Ziem Rzeczpospolitej, około 1700 r.
miedzioryt/papier, 42 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 3 600 zł
85
Conrad Tobias LOTTER
MAPA POLSKI, po 1772 r.
miedzioryt/papier, 48 x 57,6 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
88
Ikona
Madonna z Dzieciątkiem, XIX w.
olej/płótno, naklejone na deskę, 71 x 58 cm
Cena wylicytowana: 64 000 zł
93
Londyn
brąz, złocony, wysokość: 43 cm, szerokość: 35,5 cm, głębokość: 21 cm
Cena wylicytowana: 9 100 zł
94
Paryż, około 1870 r.
brąz, złocony, wysokość: 49 cm, szerokość: 35,5 cm, głębokość: 21 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
98
Stanisław Jackowski
1887 - 1951
brąz, na marmurowej podstawie, wysokość: 67 cm, podstawa: 22 x 22 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
100
drewno, wysokość: 28 cm, podstawa: 13 x 15 cm
Cena wylicytowana: 2 300 zł
101
Jadwiga Bohdanowicz
? - 1943
brąz, marmur, wysokość: 34,5 cm, podstawa: 15 x 9 cm
Cena wylicytowana: 3 100 zł
117
Austro - Węgry, XIX w.
złoto, masa: 2,64 g
Cena wylicytowana: 3 000 zł
122
złoto, pr 14K-0,585, masa brutto: 33,21 g
Cena wylicytowana: 3 700 zł