130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 200 zł

Cena wylicytowana: 200 zł

litografia/papier, 41,5 x 58,5 cm
sygn. na kamieniu, p. d.: "KF"grafika pochodzi z Teki Melpomeny