130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Egidius (Gilles) Sadeler (1570 - 1629)
według rysunku Bartholomaeusa Spranger'a (1546 - 1611) - Apoteoza Afrodyty
Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

miedzioryt z akwafortą, 28 x 19 cm
sygnowany na płycie: „Bartol: Sprangers/in: et figuravit./ G: Sadler scal.”(sztych wymieniany w leksykonie th.-B., t. XXXI, s. 405); rycina po konserwacji