130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Józef Podkulski
Sen nocy letniej, 1972 r.
Cena wylicytowana: 100 zł
54
Józef Podkulski
Sen nocy letniej, 1972 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

litografia/papier, 46 x 61 cm
sygn. ołówkiem, p. d.: " Józef Podkulski - 72", l. d.: "Sen nocy letniej / litografia 3/16"