130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

L. Loyd
Rodzina łosi, 1988 r.
Cena wylicytowana: 120 zł
51
L. Loyd
Rodzina łosi, 1988 r.

Cena wylicytowana: 120 zł

litografia barwna/papier, 32 x 24,5 cm
sygn. p. d.: "L.Loyd Kakekapetum - 88"