130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł

Cena wylicytowana: 500 zł

litografia barwna/papier, 36,5 x 25,5 cm
sygn. na kamieniu, p. d.: "L.Wyczół 1933 r."