130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Ernest Barkemeyer
Ratusz, 1926 r.
Cena wylicytowana: 160 zł
66
Ernest Barkemeyer
Ratusz, 1926 r.

Cena wylicytowana: 160 zł

akwaforta/papier, 36 x 30 cm
sygn. ołówkiem, p. d.: "Ernest Barkemeyer", na płycie podpis autora z datą 1926