130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 300 zł
49

Cena wylicytowana: 300 zł

akwaforta/papier, 16,5 x 9,5 cm
sygn. ołówkiem l. d.: "mm. 1972"odbitka nr 5 z pięćdziesięciu