130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Moda paryska, 2 poł. XIX w.
Cena wylicytowana: 50 zł
Moda paryska, 2 poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

litografia barwna/papier, 26,5 x 18,5 cm
projekty strojów