130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Karol Frycz (1877 Cieszkowy - 1963 Kraków)
Lichocki, Bartosz, Kościuszko, Nicefor
Cena wylicytowana: 200 zł

Cena wylicytowana: 200 zł

litografia/papier, 40 x 57,5 cm
sygn. na kamieniu, p. d.: "FK"grafika pochodzi z Teki Melpomeny