130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Kościół
Autor nieznany
Cena wylicytowana: 150 zł
65
Kościół
Autor nieznany

Cena wylicytowana: 150 zł

akwaforta/papier, 28 x 20 cm
sygn. ołówkiem p.d. nieczytelnana odwrocie naklejka: "Bruno Wenzel/ Breslau"