130 Aukcja Varia (wyniki)
24 stycznia 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

litografia barwna/papier, 61,5 x 44,5 cm
sygn. na kamieniu p. d.: "LWycz."; u dołu: "Rysunek na kamieniu Leon Wyczółkowski. Odbito w litografji Jana Cotty"