130 Aukcja Varia

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (142)

Franz Ludwig Gussefeld
Mapa Prus Zachodnich, 1775 r.
miedzioryt/papier, 57,5 x 45 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Erik J. Dalhbergh
Miasto Gniew nad Wisłą, 1655 r.
miedzioryt/papier, 24,5 x 31 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Erik J. Dalhbergh
Norwegia, mapa Dronheem, 1658 r.
Cena wylicytowana: 300 zł
Leon Wyczółkowski
Chrystus na krzyżu
litografia barwna/papier, 61,5 x 44,5 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Moda paryska, 2 poł. XIX w.
litografia barwna/papier, 26,5 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 50 zł
Według Konrada Kiesel'a (1842 - 1921) - Duet
heliograwiura/papier, 33 x 37 cm
Cena wylicytowana: 250 zł
Moda paryska, 1859 r.
litografia barwna/papier, 27,5 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 50 zł
Karol Frycz
Siostry bliźnie
litografia/papier, 34,5 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
Karol Frycz
Lichocki, Bartosz, Kościuszko, Nicefor
litografia/papier, 40 x 57,5 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
Karol Frycz
Wesele Figara
litografia/papier, 41,5 x 58,5 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
Adolphe Rouargue
Plac Zamkowy w Warszawie
staloryt kolorwany, 16 x 23 cm
Cena wylicytowana: 410 zł
Zamek książęcy w Wołyniu
Autor nieznany
staloryt kolorowany, 15 x 23 cm
Cena wylicytowana: 130 zł
Zakończenie karnawału w Krakowie, koniec XIX w.
druk/papier, 23 x 31 cm
Cena wylicytowana: 80 zł
Władysław Skoczylas
Kazimierz
drzeworyt/sklejka, 23 x 28 cm
Cena wylicytowana: 160 zł
Czesław Borowczyk
Kościół drewniany
drzeworyt barwny/papier, 16 x 10 cm
Cena wylicytowana: 270 zł
Leon Wyczółkowski
Ratusz w Poznaniu, 1933 r.
litografia barwna/papier, 36,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
49
Mieczysław Majewski
Pocałunek, 1972 r.
akwaforta/papier, 16,5 x 9,5 cm
Cena wylicytowana: 300 zł
51
L. Loyd
Rodzina łosi, 1988 r.
litografia barwna/papier, 32 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 120 zł
54
Józef Podkulski
Sen nocy letniej, 1972 r.
litografia/papier, 46 x 61 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
55
Janusz Benedyktowicz
Wesoły pastuszek
linoryt/papier, 26,5 x 34 cm
Cena wylicytowana: 140 zł
60
Marian Puchalski
Królowa Jadwiga, 1943 r.
drzeworyt/papier, 11 x 8,5 cm
Cena wylicytowana: 140 zł
65
Kościół
Autor nieznany
akwaforta/papier, 28 x 20 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
66
Ernest Barkemeyer
Ratusz, 1926 r.
akwaforta/papier, 36 x 30 cm
Cena wylicytowana: 160 zł