129 Aukcja Varia

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (331)

Mirosław Miadziółko
Krzesło, 1999 r.
olej/płótno, 61 x 50 cm
Cena wylicytowana: 150 zł
Zbigniew Żupnik
Portret czerwony
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 220 zł
Maria ANTO
Homage dla Joanny, 1998 r.
olej/płótno, 52 x 63 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Zbigniew Żupnik
Bez tytułu
gwasz/papier, 24 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 100 zł
Wacław Gibaszek
"Wspomnienie", 1987 r.
olej/płótno, 80 x 100
Cena wylicytowana: 100 zł
Konrad Narkiewicz
Bez tytułu, 1993 r.
technika własna, 64 x 52 cm
Cena wylicytowana: 70 zł
Zdzisław Nitka
Kocham Afrykę!, 1999 r.
olej/płótno, 30 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Jan Dobkowski
Nokturn, 1999 r.
akryl/płótno, 38 x 55 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Roman Stefan Sielski
Martwa natura
gwasz/papier, 20,5 x 29,5 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Patera dwudzielna, 2 połowa XIX w.
Niemcy, KPM
porcelana, dł.: 33 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
Talerze deserowe (9 szt.), XX w.
Niemcy, Rosenthal
porcelana, śr.: 22,5 cm
Cena wylicytowana: 210 zł
Wazon, XX w.
Niemcy, Rosenthal
porcelana, wys.: 20 cm
Cena wylicytowana: 240 zł
Komplet śniadaniowy, XX w.
Niemcy, Miśnia
porcelana, złocenia
Cena wylicytowana: 300 zł
Komplet śniadaniowy, XX w.
Niemcy, Miśnia
porcelana, malowana
Cena wylicytowana: 150 zł
Komplet śniadaniowy, XX w.
Niemcy, Miśnia
porcelana, malowana
Cena wylicytowana: 200 zł
6 filiżanek ze spodkami do kawy, XX w.
Chiny
porcelana, spodek śr.: 11 cm, wys. filiżanki: 4 cm
Cena wylicytowana: 130 zł
Para filiżanek do herbaty ze spodkiem, XX w.
Szwecja, Gustafsberg
fajans, śr. talerza: 18 cm, wys. filiżanki: 8 cm
Cena wylicytowana: 40 zł
Figurka "Ptaszek", XX w.
Niemcy
porcelana, wys.: 6,3 cm
Cena wylicytowana: 20 zł
Figurka "Sikorka", XX w.
Niemcy, Rosenthal
porcelana, wys.: 6,8 cm
Cena wylicytowana: 160 zł
Figurka "Niedźwiedź", XX w.
Dania, Bing&Grondhal
porcelana, wys.: 14,2 cm
Cena wylicytowana: 220 zł
Para filiżanek do kawy, pocz. XIX w.
porcelana, dekoracja malowana
Cena wylicytowana: 150 zł
Talerze deserowe, XX w.
Niemcy, Rosenthal
porcelana, śr.: 19 cm
Cena wylicytowana: 50 zł
Patera, XX w.
Niemcy, KPM
porcelana, śr.: 32 cm
Cena wylicytowana: 170 zł
Filiżanki do kawy (5 szt.), XX w.
porcelana, spodek śr.: 12,8 cm, wys.: filiżanki 7,5 cm
Cena wylicytowana: 140 zł
Filiżanki do kawy (8 szt.), 1938 r.
Niemcy, Rosenthal
porcelana, spodek śr.: 11,3 cm, filiżanka wys.: 4,5 cm
Cena wylicytowana: 400 zł
Filiżanki do kawy (2 szt.), 1938 r.
Niemcy, Rosenthal
Cena wylicytowana: 170 zł