Michał Zaborowski. Rysunki, obrazy, grafiki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (13)

Michał Zaborowski - "Porto"
9501
Michał Zaborowski
"Porto", 2016
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Michał Zaborowski - Kompozycja (tańczące)
9502
Michał Zaborowski
Kompozycja (tańczące)
akwarela, tusz, ołówek/papier, 20,2 x 23,8 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Michał Zaborowski - Kompozycja (akt)
9503
Michał Zaborowski
Kompozycja (akt)
akwarela, tusz, ołówek/papier, 38,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Michał Zaborowski - "Trzej Królowie"
9507
Michał Zaborowski
"Trzej Królowie"
inkografia/papier, 54,7 x 68,2 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Michał Zaborowski - "Koń Trojański"
9508
Michał Zaborowski
"Koń Trojański"
inkografia/papier, 57,6 x 68,1 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - Widok na Warszawę
9511
Michał Zaborowski
Widok na Warszawę
olej/płótno, 150 x 180 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Michał Zaborowski - "Nić Ariadny"
9515
Michał Zaborowski
"Nić Ariadny"
inkografia/papier, 57,9 x 68,1 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Dog Walker"
9520
Michał Zaborowski
"Dog Walker"
inkografia/papier, 60,8 x 66,3 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Ikar"
9521
Michał Zaborowski
"Ikar"
inkografia/papier, 59,5 x 54,7 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Prometeusz"
9523
Michał Zaborowski
"Prometeusz"
inkografia/papier, 68,2 x 37,7 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Postać II"
9525
Michał Zaborowski
"Postać II"
inkografia/papier, 68,2 x 51,8 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Postać V"
9527
Michał Zaborowski
"Postać V"
inkografia/papier, 68 x 34 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Michał Zaborowski - "Postać VI"
9528
Michał Zaborowski
"Postać VI"
inkografia/papier, 68 x 31 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 600 zł