Klasycy Polskiej Sztuki po 1945. Aukcja Sztuki Współczesnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (67)

Jan Dobkowski - "Synergia"
Jan Dobkowski
"Synergia", 1971
olej/płótno, 196 x 146 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Jan Dobkowski - "Kobiece medytacje"
Jan Dobkowski
"Kobiece medytacje", 1990
olej, akryl/płótno, 147 x 197 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Stanisław Fijałkowski - "Kompozycja - Autostrada", 1995
Stanisław Fijałkowski
"Kompozycja - Autostrada", 1995, 1995
olej, akryl/płótno, 117 x 82 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Stanisław Fijałkowski - "Nowa chusta św. Weroniki"
Stanisław Fijałkowski
"Nowa chusta św. Weroniki", 1960
olej/płótno, 80,8 x 60 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Stanisław Fijałkowski - "24 VIII 70"
Stanisław Fijałkowski
"24 VIII 70", 1970
olej/płótno, 40 x 29,8 cm
* Wylicytowane warunkowo: 28 000 zł
Jerzy Nowosielski - Akt z lustrem
Jerzy Nowosielski
Akt z lustrem, 1973
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Jerzy Nowosielski - Cerkiew
Jerzy Nowosielski
Cerkiew
olej/płótno, 50,5 x 70 cm
* Wylicytowane warunkowo: 50 000 zł
Jerzy Nowosielski - "Oranta" (Męczeństwo św. Agaty)
Jerzy Nowosielski
"Oranta" (Męczeństwo św. Agaty), 1961
olej/płótno, 77 x 56,5 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
Jerzy Nowosielski - Akty we wnętrzu
Jerzy Nowosielski
Akty we wnętrzu, 1968
olej/płótno, 38 x 53,5 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Jerzy Nowosielski - Studium mandali
Jerzy Nowosielski
Studium mandali, około 1952
olej/płyta, 29,5 x 46 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Roman Opałka - "Detal 3 065 461 - 3 083 581" z cyklu "1965/1 - ∞"
Roman Opałka
"Detal 3 065 461 - 3 083 581" z cyklu "1965/1 - ∞", 1965
akryl/płótno, 196 x 135 cm
Cena wylicytowana: 2 000 000 zł
Wojciech Fangor - "Black 4"
Wojciech Fangor
"Black 4", 1959
olej/płótno, 129 x 88 cm
Cena wylicytowana: 750 000 zł
Wojciech Fangor - Pejzaż
Wojciech Fangor
Pejzaż, 1947-1948
olej/płótno, 65 x 90 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Maria Jarema - "Formy"
Maria Jarema
"Formy", 1957
tempera, monotypia/papier naklejony na płótno, 84 x 65 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
Tadeusz Kantor - "Obraz"
Tadeusz Kantor
"Obraz", 1963
olej, technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
* Wylicytowane warunkowo: 160 000 zł
Tadeusz Kantor - "Multipart"
Tadeusz Kantor
"Multipart", 1970
asamblaż, olej/płótno, 120 x 110 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Alfred Lenica - "Piętna"
Alfred Lenica
"Piętna", 1965
olej/płótno, 130 x 165 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
Alfred Lenica - "Kochanka"
Alfred Lenica
"Kochanka", 1959
olej/płótno, 82 x 92 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Andrzej Wróblewski - "Pejzaż z wysokim niebem"
Andrzej Wróblewski
"Pejzaż z wysokim niebem", 1953
olej/płótno, 80 x 101 cm
Cena wylicytowana: 500 000 zł
Tadeusz Brzozowski - "Konszachty"
Tadeusz Brzozowski
"Konszachty", 1974
olej/płótno, 35 x 91 cm
* Wylicytowane warunkowo: 85 000 zł
Tadeusz Brzozowski - "Socjeta"
Tadeusz Brzozowski
"Socjeta", 1980
olej/płótno, 101 x 101 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Jerzy Tchórzewski - "Oczekiwanie:
Jerzy Tchórzewski
"Oczekiwanie:, 1967
olej/płótno, 150 x 89,5 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Jan Tarasin - "Narodziny Galatei"
Jan Tarasin
"Narodziny Galatei", 1965
olej/płótno, 100 x 74 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Jan Tarasin - "Schody Jakuba"
Jan Tarasin
"Schody Jakuba", 1992
olej/płótno, 140 x 105 cm
* Wylicytowane warunkowo: 120 000 zł
Jan Lebenstein - "Nu a la Meridienne", (Naga na szezlongu)
Jan Lebenstein
"Nu a la Meridienne", (Naga na szezlongu), 1970
olej/płótno, 146 x 89 cm
Jan Lebenstein - "Transsiberien"
Jan Lebenstein
"Transsiberien", 1964
olej/płótno, 100 x 230 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
Teresa Rudowicz - "Tu i tu"
Teresa Rudowicz
"Tu i tu", 1956
olej/płótno, 171,5 x 131,5 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Teresa Rudowicz - "Kompozycja 1960/60"
Teresa Rudowicz
"Kompozycja 1960/60", 1960
technika mieszana, kolaż/płótno, 35 x 61,5 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Teresa Rudowicz - "Kolaż 67/1"
Teresa Rudowicz
"Kolaż 67/1", 1967
technika mieszana, kolaż/płótno, 89 x 120 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł