Grafika krakowska. Z kolekcji Waldemara Andzelma

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (14)

Janina Kraupe - "Sanktuarium II"
9601
Janina Kraupe
"Sanktuarium II", 1992
technika mieszana, monotypia/papier, 70 x 50 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Jacek Sroka - "Osiem"
9603
Jacek Sroka
"Osiem", 1992
akwaforta, akwatinta/papier, 79 x 56,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Jacek Sroka - "Alibi na to mam"
9606
Jacek Sroka
"Alibi na to mam", 1994
akwaforta, akwatinta/papier, 57,5 x 79 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Henryk Ożóg - "It's nothing to change I"
9612
Henryk Ożóg
"It's nothing to change I", 1995
wklęsłodruk /papier, 75,5 x 57,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Henryk Ożóg - "Francis"
9613
Henryk Ożóg
"Francis", 2000
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Adam Małek - "Domoludki"
9617
Adam Małek
"Domoludki", 1994
akwaforta, akwatinta/papier, 55,5 x 77 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 700 zł
Joanna Wysocka - Postać z lustrem
9625
Joanna Wysocka
Postać z lustrem, 1999
drzeworyt/papier, 37 x 50,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 600 zł
Roman Żygulski - "Trzy przyjaciółki"
9634
Roman Żygulski
"Trzy przyjaciółki", 1992
litografia barwna/papier, 54 x 76 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 900 zł
Roman Żygulski - "Kot czerwony"
9635
Roman Żygulski
"Kot czerwony", 1995
litografia barwna/papier, 50 x 76 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 900 zł
Andrzej Pietsch - "Aktorka VII B - Fala'
9638
Andrzej Pietsch
"Aktorka VII B - Fala', 1993
akwaforta/papier, 78,5 x 56 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Włodzimierz Kunz - "Niedziela - Tryptyk"
9641
Włodzimierz Kunz
"Niedziela - Tryptyk", 1989
litografia/papier, 70,5 x 104,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Włodzimierz Kunz - "Ikona XXI"
9642
Włodzimierz Kunz
"Ikona XXI", 1975
litografia/papier, 76 x 53,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Bogdan Achimescu - "Print" (unikat)
9646
Bogdan Achimescu
"Print" (unikat), 1994
akwaforta, technika własna/papier, 76 x 56,5 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Leszek Rózga - "Dzień wczorajszy"
9656
Leszek Rózga
"Dzień wczorajszy", 1975
akwaforta/papier, 48 x 35,5 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 900 zł