Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (35)

Pantaleon Szyndler - Odaliska
Pantaleon Szyndler
Odaliska, 1876
olej/płótno, 100,5 x 54 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Rafał Malczewski - "Szczęśliwy dzień"
Rafał Malczewski
"Szczęśliwy dzień"
olej/sklejka, 100,5 x 120,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 150 000 zł
Mojżesz Kisling - Włoski chłopiec
Mojżesz Kisling
Włoski chłopiec, 1924
olej/płótno, 83 x 65 cm
Cena wylicytowana: 290 000 zł
Władysław Ślewiński - Kwiaty w wazonie
Władysław Ślewiński
Kwiaty w wazonie
olej/płótno, 61 x 46 cm
* Wylicytowane warunkowo: 180 000 zł
Zygmunt Józef Menkes - Bukiet kwiatów na tle białej zasłony
Zygmunt Józef Menkes
Bukiet kwiatów na tle białej zasłony
olej/płótno, 75 x 51 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum) - Portret kobiety
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Portret kobiety
olej/tektura, 60 x 49 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Szymon Mondzain - Ptaki
Szymon Mondzain
Ptaki, około 1930
olej/płótno, 55 x 46 cm
* Wylicytowane warunkowo: 16 000 zł
Marc Sterling - Martwa natura z książkami
Marc Sterling
Martwa natura z książkami, 1929
olej/płótno, 81,5 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Włodzimierz Terlikowski - Wenecja, tryptyk
Włodzimierz Terlikowski
Wenecja, tryptyk
olej/płyta, 166 x 72 cm
* Wylicytowane warunkowo: 18 000 zł
Włodzimierz Terlikowski - Pejzaż z Wenecji
Włodzimierz Terlikowski
Pejzaż z Wenecji, 1918
olej/płótno, 50,5 x 61,5 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Jakub Zucker - "Łodzie w Porcie San Stefano"
Jakub Zucker
"Łodzie w Porcie San Stefano", 1967
olej/płótno, 54,5 x 65 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Gustaw Gwozdecki - Wazon
Gustaw Gwozdecki
Wazon
olej/płótno, 76 x 63 cm
* Wylicytowane warunkowo: 38 000 zł
Henryk Hayden - Pejzaż z Raussillon
Henryk Hayden
Pejzaż z Raussillon
olej/deska, 34 x 46 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Aleksander Gierymski - Drzewo
Aleksander Gierymski
Drzewo
olej/płótno, 22 x 22 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Bohdan Kleczyński - Sanna
Bohdan Kleczyński
Sanna, 1887
olej/płótno, 76,8 x 121,3 cm
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski - Pastuszek
Michał Gorstkin Wywiórski
Pastuszek
olej/deska, 38,5 x 23,7 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jacek Malczewski - Autoportret
Jacek Malczewski
Autoportret
olej/płótno naklejone na tekturę, 45 x 52 cm
* Wylicytowane warunkowo: 95 000 zł
Artur Grottger - Przesłuchanie Galileusza
Artur Grottger
Przesłuchanie Galileusza
olej/płótno, 46 x 36,5 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Stanisław Wyspiański - "Chrystus"
Stanisław Wyspiański
"Chrystus"
olej/płótno naklejone na tekturę, 49 x 23,5 cm
Cena wylicytowana: 110 000 zł
Józef Wodziński - Elegantka w parku
Józef Wodziński
Elegantka w parku
olej/płótno, 50,5 x 34,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Ignacy Pinkas - Opiekunka legionistów
Ignacy Pinkas
Opiekunka legionistów
olej/tektura, 100 x 67 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Ludomir Sleńdziński - Portret rodzinny
Ludomir Sleńdziński
Portret rodzinny
olej/płótno, 100,5 x 90,5 cm
* Wylicytowane warunkowo: 26 000 zł
Stanisław Gałek - Krokusy
44
Stanisław Gałek
Krokusy
olej/płótno, 54,5 x 63 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Adolf Dressler - "Dęby nad wodą"
47
Adolf Dressler
"Dęby nad wodą"
olej/płótno, 82 x 111 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Jan Nepomucen Lewicki - Portret kobiety
50
Jan Nepomucen Lewicki
Portret kobiety
olej/płótno, 82,5 x 65,5 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski - Maria w koronie z dwunastu gwiazd
51
Feliks Michał Wygrzywalski
Maria w koronie z dwunastu gwiazd
olej/płótno, 74 x 54 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł