Aukcja Prac na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (62)

Bertha Sell - Z CYKLU ŚWIAT MODY: DWIE DAMY W SUKNIACH BALOWYCH Z TURNIURĄ Z LAT 70 - TYCH XIX W.
Bertha Sell
Z CYKLU ŚWIAT MODY: DWIE DAMY W SUKNIACH BALOWYCH Z TURNIURĄ Z LAT 70 - TYCH XIX W.
litografia/papier, 33,5 x 22 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 300 zł
Mathilde Kempt - Z CYKLU ŚWIAT MODY: DWIE DAMY I DZIEWCZYNKA W SUKNIACH Z TURNIURĄ Z LAT 70 - TYCH XIX W.
Mathilde Kempt
Z CYKLU ŚWIAT MODY: DWIE DAMY I DZIEWCZYNKA W SUKNIACH Z TURNIURĄ Z LAT 70 - TYCH XIX W.
Cena wylicytowana: 300 zł
Mathilde Kempt - Z CYKLU ŚWIAT MODY: DWIE DAMY W SUKNIACH BALOWYCH Z TURNIURĄ Z LAT 70 - TYCH XIX W.
Mathilde Kempt
Cena wylicytowana: 300 zł
Frank Bromley wg obrazu Francis Grant'a (1803 - 1878) - SPOTKANIE HODOWCÓW PSÓW MYŚLIWSKICH W ASCOT
Frank Bromley wg obrazu Francis Grant'a (1803 - 1878)
SPOTKANIE HODOWCÓW PSÓW MYŚLIWSKICH W ASCOT
akwatinta ręcznie kolorowana akwarelą/papier, 63 x 89,5 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Johan Lithen - OBLĘŻENIE NARWY
Johan Lithen
OBLĘŻENIE NARWY
miedzioryt/papier, 30 x 38,5 cm
Cena wylicytowana: 450 zł
Stanisław Sawiczewski - PORTRET KOBIETY, 1916 R.
Stanisław Sawiczewski
PORTRET KOBIETY, 1916 R.
kredka/papier, 28,7 x 18,6 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
Stefan Filipkiewicz - PEJZAŻ Z DRZEWAMI
Stefan Filipkiewicz
PEJZAŻ Z DRZEWAMI
akwarela/papier, 30 x 48 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Józef Wodziński - W PARKU
Józef Wodziński
W PARKU
gwasz/tektura, 38 x 31,5 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Leon Wyczółkowski - PORTRET JULIUSZ KOSSAKA
Leon Wyczółkowski
PORTRET JULIUSZ KOSSAKA
litografia/papier, 43 x 58 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Leon Wyczółkowski - KOŚCIÓŁ BOŻEGO CIAŁA W KRAKOWIE
Leon Wyczółkowski
KOŚCIÓŁ BOŻEGO CIAŁA W KRAKOWIE
litografia/papier, 50 x 35 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Leon Wyczółkowski - WNĘTRZE KATEDRY WAWELSKIEJ
Leon Wyczółkowski
WNĘTRZE KATEDRY WAWELSKIEJ
litografia/papier, 54 x 38 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Henryk Policht - DRZEWA
Henryk Policht
DRZEWA
pastel/papier, 29 x 42 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Johann Seits - WIDOK DUBROWNIKA, 1929 R.
Johann Seits
WIDOK DUBROWNIKA, 1929 R.
gwasz/papier, akwarela/papier, 32 x 47 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Stanisław Kamocki - WIDOK NA KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W KRAKOWIE
Stanisław Kamocki
WIDOK NA KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W KRAKOWIE
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Jan Rubczak - NAD KANAŁEM W MARTIQUES
Jan Rubczak
NAD KANAŁEM W MARTIQUES
akwarela/papier, 34 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Józef Guranowski - LAS ZIMĄ, 1916 R.
Józef Guranowski
LAS ZIMĄ, 1916 R.
gwasz/papier, akwarela/papier, 45 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Wojciech Weiss - DRZEWA
Wojciech Weiss
DRZEWA
akwarela/papier, 33 x 23,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Adam Setkowicz - SANIE NA ŚNIEGU
Adam Setkowicz
SANIE NA ŚNIEGU
akwarela/papier, 15 x 29,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 500 zł
Stanisław Sawiczewski - MOTYW Z PUCKA, 1921 R.
Stanisław Sawiczewski
MOTYW Z PUCKA, 1921 R.
kredka/papier, 26,5 x 26 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 600 zł
Wojciech Gerson - "GRODZISKO POD OJCOWEM", 1853 R.
Wojciech Gerson
"GRODZISKO POD OJCOWEM", 1853 R.
ołówek/papier, 23 x 26 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Henryk Policht - MARTWA NATURA Z KWIATAMI, 1964 R.
Henryk Policht
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, 1964 R.
pastel/papier, 41 x 29 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Henryk Policht - MARTWA NATURA Z OWOCAMI, 1955 R.
Henryk Policht
MARTWA NATURA Z OWOCAMI, 1955 R.
pastel/papier, 29 x 42 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Stanisław Wyspiański - FRYZ DEKORACYJNY - KWIATY I LIŚCIE KASZTANOWCA
Stanisław Wyspiański
FRYZ DEKORACYJNY - KWIATY I LIŚCIE KASZTANOWCA
pastel/papier, 66 x 86 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Witold Wojtkiewicz - ANASTAZJA, 1904 R.
48
Witold Wojtkiewicz
ANASTAZJA, 1904 R.
litografia/papier, 37,5 x 16 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Janusz Maria Brzeski - KAPITAN, 1930 R.
49
Janusz Maria Brzeski
KAPITAN, 1930 R.
drzeworyt/papier, 15 x 14 cm
Cena wylicytowana: 850 zł
Zofia Stryjeńska - STRÓJ LUDOWY Z OKOLIC WILNA, Plansza nr 38
52
Zofia Stryjeńska
STRÓJ LUDOWY Z OKOLIC WILNA, Plansza nr 38
pochoir, ręcznie kolorowany gwaszem/papier, 39,3 x 50 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Zofia Stryjeńska - STRÓJ LUDOWY - POMOCNIK W GOSPODARSTWIE, Plansza nr 26
53
Zofia Stryjeńska
STRÓJ LUDOWY - POMOCNIK W GOSPODARSTWIE, Plansza nr 26
pochoir, ręcznie kolorowany gwaszem/papier, 31,5 x 43 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 900 zł