Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (89)

Paulina Zalewska - Delta samotności
Paulina Zalewska
Delta samotności, 2015
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Longin Szmyd - Oczekiwanie
Longin Szmyd
Oczekiwanie, 2015
akryl/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Bartłomiej Koter - Colorfun Rainy Time
Bartłomiej Koter
Colorfun Rainy Time, 2015
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski - Landscape LXV
Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
Landscape LXV, 2015
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Patrycja Nurkan - Bez tytułu
Patrycja Nurkan
Bez tytułu
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Dominik Smolik - Sonatina
Dominik Smolik
Sonatina, 2015
akryl/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Monika Parobczak - Liquid Air
Monika Parobczak
Liquid Air, 2014
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Agnieszka Borkowska - Pusto
Agnieszka Borkowska
Pusto, 2015
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Milena Brudkowska - Z cyklu 'Szarości', tryptyk
Milena Brudkowska
Z cyklu 'Szarości', tryptyk, 2014
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Urszula Chrobak - B.V.L.
Urszula Chrobak
B.V.L., 2015
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Tomasz Poznysz - Yes
Tomasz Poznysz
Yes, 2015
olej/płótno, 0,01 x 0,01 cm, śr.:50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Honorata Świderska - Rambo
Honorata Świderska
Rambo, 2015
olej, akryl/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Anna Zalewska - Cichy spektakl pośród zamkniętych myśli
Anna Zalewska
Cichy spektakl pośród zamkniętych myśli, 2015
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Lily Woo - Please
Lily Woo
Please, 2015
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Rafał Knop - Apollo VII
Rafał Knop
Apollo VII
olej/płótno, 95 x 95 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
True Bob/GRB - Demigod
True Bob/GRB
Demigod, 2015
akryl, spray/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Katarzyna Jaśnikowska-Adamiak - Drobiny inspiracji w ciszy
Katarzyna Jaśnikowska-Adamiak
Drobiny inspiracji w ciszy, 2012
olej/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Alicja Kappa - Lustro
Alicja Kappa
Lustro, 2015
olej, akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Sylwia Mużyło-Bajsarowicz - Alicja
Sylwia Mużyło-Bajsarowicz
Alicja, 2015
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Paweł Porada - Kwiaty we włosach
Paweł Porada
Kwiaty we włosach, 2015
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Pictor Mendax - Circus Parade
Pictor Mendax
Circus Parade, 2015
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Daniel Białowąs - Kompilacja
Daniel Białowąs
Kompilacja, 2015
akryl, spray/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Katarzyna Rutkowska - Nowy świat
Katarzyna Rutkowska
Nowy świat, 2015
inna/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Janusz Orzechowski - Kolej żelazna
Janusz Orzechowski
Kolej żelazna, 2015
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Beata Filipowicz - W drodze
Beata Filipowicz
W drodze, 2015
olej, akryl/płótno, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Misia Łukasiewicz - Trzej Królowie
Misia Łukasiewicz
Trzej Królowie, 2015
olej/płótno, 75 x 95 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Olga Pelipas - Akwedukt, dyptyk
Olga Pelipas
Akwedukt, dyptyk, 2015
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Kamil Kmiecik - Alden Tree
Kamil Kmiecik
Alden Tree, 2015
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Magdalena Szilke - Fioletowy pejzaż
Magdalena Szilke
Fioletowy pejzaż , 2015
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Paulina Korwin-Kochanowska - Spacer
Paulina Korwin-Kochanowska
Spacer, 2015
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł