Zespół

Zarząd

Departament projektów aukcyjnych

  • Iza Rusiniak

    Dyrektor Departamentu Projektów Aukcyjnych
    +48 22 163 66 40
    i.rusiniak@desa.pl

Sztuka Współczesna

Sztuka Dawna

Sztuka Młoda i Najnowsza

Sztuka Użytkowa

Fotografia Kolekcjonerska

  • Katarzyna Żebrowska

    Starszy Specjalista
    +48 22 163 66 49, +48 539 546 701
    k.zebrowska@desa.pl

Dział Marketingu

Departament pozyskiwania obiektów

  • Joanna Tarnawska

    Dyrektor Departamentu
    +48 22 163 66 11, +48 698 666 189
    j.tarnawska@desa.pl

  • Elżbieta Kopeć

    Specjalista
    +48 22 163 66 15, +48 502 994 227
    e.kopec@desa.pl

  • Karolina Greś

    Asystent
    +48 22 163 66 14, +48 698 668 221
    k.gres@desa.pl

Studio Fotograficzne

Departament Sprzedaży

  • Agata Szkup

    Dyrektor Działu
    +48 22 163 67 01, +48 692 138 853
    a.szkup@desa.pl

  • Aleksandra Łukaszewska

    Kierownik Galerii
    +48 22 163 67 05, +48 664 981 465
    a.lukaszewska@desa.pl

  • Michał Bolka

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 03, +48 664 981 449
    m.bolka@desa.pl

  • Karolina Ciesielska

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 12, +48 668 135 447
    k.ciesielska@desa.pl

  • Małgorzata Nitner

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 02, +48 514 446 892
    m.nitner@desa.pl

  • Jadwiga Beck

    Doradca Klienta
    +48 795 122 720
    j.beck@desa.pl

  • Barbara Rześna

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 10, +48 664 981 450
    b.rzesna@desa.pl

  • Sylwia Pudło

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 11, +48 506 251 833
    s.pudlo@desa.pl

  • Maja Lipiec

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 07, +48 538 647 637
    m.lipiec@desa.pl

  • Marta Lisiak

    Doradca Klienta
    +48 22 163 67 04, +48 788 265 344
    m.lisiak@desa.pl

Dział IT

Biuro Obsługi Klienta

Dział Administrowania Obiektami

  • Karolina Śliwińska

    Kierownik Działu
    +48 22 163 66 21, +48 795 121 575
    k.sliwinska@desa.pl

  • Paweł Wątroba

    Specjalista ds. obiektów
    +48 22 163 66 21,+48 514 446 849
    p.watroba@desa.pl

  • Paweł Wołyniak

    Asystent ds. obiektów
    +48 22 163 66 21, +48 506 251 934
    p.wolyniak@desa.pl

Dział księgowości

Dział Logistyczny

Dział Prawny

Public Relations

  • Agnieszka Marszał

    Business & Culture
    +48 793 919 109
    pr@desa.pl

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem