Licytuj obiekty z aukcji: Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie

Poniższy formularz pozwala Ci dodać dowolną liczbę obiektów do zlecenia licytacji z tej aukcji.

Skorzystaj z przycisku "Dodaj kolejny", aby dodać kolejny obiekt do listy. Obiekty dodajemy kolejno ustalając limit na każdy kolejny obiekt, który chcesz licytować.

Typ zlecenia:

W przypadku zlecenia licytacji telefonicznej prosimy o podanie numeru telefonu aktualnego w czasie licytacji. Pracownicy Domu Aukcyjnego połączą się z Państwem chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. Przebieg rozmowy - licytacji telefonicznej może być rejestrowany przez Desa Unicum. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości wzięcia udziału w wyniku problemów z uzyskaniem połączenia z podanym numerem.

Podanie przez Klienta limitu licytacji jest informacją ściśle poufną. Dom Aukcyjny będzie reprezentował w licytacji Nabywcę do podanej kwoty, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Dom Aukcyjny nie przyjmuje zleceń bez górnego limitu. W przypadku zaistnienia kilku zleceń w tej samej wysokości Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone najwcześniej.

Twoja lista obiektów:

Cena wywoławcza: 0 zł

Estymacja: 50 000 zł - 70 000 zł

Usuń obiekt

Dodaj kolejny

Twoje dane:

Po złożeniu zlecenia z poziomu strony, obsługa DESA Unicum - Domu Aukcyjnego Sp. z o.o. skontaktuje się z Panem/Panią w celu weryfikacji danych kontaktowych i potwierdzenia złożenia zlecenia. Zlecenie zostanie przyjęte po potwierdzeniu danych i dokonaniu pełni formalności.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem