Licytacja telefoniczna

Jeśli z różnych względów nie możesz być osobiście obecny aukcji, możesz licytować przez telefon. Usługa ta jest całkowicie darmowa. W trakcie trwania licytacji pozostajesz w kontakcie telefonicznym z naszym pracownikiem, który jest obecny na sali aukcyjnej i na bieżąco przekazuje Ci informacje o rozwoju sytuacji. W zależności od tego możesz podejmować najtrafniejsze decyzje, niemal tak jakbyś sam podnosił lizak.

Żeby licytować przez telefon, wypełnij formularz zgłoszenia najpóźniej 24 godziny przed aukcją i dostarcz go nam osobiście, pocztą, faksem lub mailowo. Formularz jest dostępny na naszej stronie internetowej, w naszej siedzibie lub w katalogu aukcji. Możesz również w tej sprawie wysłać maila na adres zlecenia@desa.pl albo zadzwonić pod numer 22 163 66 00. Przed aukcją nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, żeby omówić szczegóły.

Pobierz formularz zlecenia licytacji

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem