Licytacja osobista w domu aukcyjnym

To najbardziej tradycyjna forma kupowania dzieł sztuki w domu aukcyjnym, polecana szczególnie, jeśli lubisz rywalizację i związane z nią emocje. Do wzięcia udziału w aukcji wymagana jest rejestracja. Jeśli nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś w aukcji w Desie Unicum, zarejestruj się co najmniej 24 godziny przed licytacją. Jeśli jesteś już naszym klientem, przyjdź 15 minut przed rozpoczęciem aukcji, żeby wypełnić formularz. Weź ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Otrzymasz tabliczkę z numerem, tzw. lizak aukcyjny, za pomocą której będziesz licytować. W Desie Unicum nie pobieramy wadium.


Aukcje odbywają się w naszym domu aukcyjnym przy ul. Pięknej 1A. Licytacja obiektu zaczyna się od ustalonej wcześniej ceny wywoławczej. Jeśli chcesz go kupić, podnieś lizak do góry. Jeżeli okaże się, że chętnych do kupna jest więcej, aukcjoner podwyższy kwotę. Będzie ona sukcesywnie wzrastała, aż do momentu, kiedy potwierdzi ją tylko jeden z chętnych. W ten sposób wygrywa on licytację i po uiszczeniu należności staje się właścicielem przedmiotu.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem