Licytuj on-line

W naszych aukcjach można wziąć udział również za pośrednictwem Internetu. Licytować na żywo on-line można przy użyciu platformy licytacyjnej DESA Unicum https://bid.desa.pl oraz portalu www.invaluable.com.

Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18% (23% w przypadku licytacji przez Invaluable). Do niektórych obiektów doliczamy również opłatę z tytułu „Droit de suite”. Informacja o fakcie naliczenia tej opłaty zawarta jest w opisie obiektu.

Po zarejestrowaniu się na portalu aukcyjnym, należy poczekać na kontakt z naszym pracownikiem, który po weryfikacji danych, akceptuje klienta do udziału w aukcji. Prosimy o rejestrowanie się na aukcje nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem licytacji.

Nasze aukcje dostępne są pod poniższymi linkami:

https://bid.desa.pl/ 

Pobierz bezpłatną aplikację do licytacji online DESA Unicum:

  

lub Na portalach tych można też bez rejestrowania się obserwować na żywo przebieg aukcji.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem