Zespół

Zespół

Departament Sprzedaży

Agata Szkup Członek Zarządu, Dyrektor Departamentu Sprzedaży +48 22 163 67 01 +48 692 138 853 a.szkup@desa.pl
Małgorzata Nitner Zastępca Dyrektora +48 22 163 67 02 +48 514 446 892 m.nitner@desa.pl
Aleksandra Łukaszewska Doradca Klienta +48 22 163 67 05 +48 664 981 465 a.lukaszewska@desa.pl
Michał Bolka Doradca Klienta +48 22 163 67 03 +48 664 981 449 m.bolka@desa.pl
Karolina Ciesielska-Sopińska Doradca Klienta +48 22 163 67 12 +48 668 135 447 k.ciesielska@desa.pl
Jadwiga Beck Doradca Klienta +48 795 122 720 j.beck@desa.pl
Maja Lipiec Doradca Klienta +48 22 163 67 07 +48 538 647 637 m.lipiec@desa.pl
Marta Lisiak Doradca Klienta +48 22 163 67 04 +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl
Aleksandra Kasprzyńska Asystent +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl
Kinga Walkowiak Asystent +48 795 121 574 k.walkowiak@desa.pl
Kinga Szymańska Asystent +48 698 668 221 k.jakubowska@desa.pl
Teresa Soldenhoff Asystent +48 506 251 833 t.soldenhoff@desa.pl
Julia Słupecka Asystent +48 532 750 005 j.slupecka@desa.pl
Julian Klonowski Asystent +48 880 334 402 j.klonowski@desa.pl
Natalia Kowalek Asystent +48 880 334 401 n.kowalek@desa.pl
Aktualnie poszukujemy: PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
czytaj więcej