Praca

Eksperci DESA Unicum - Twoje profesjonalne wsparcie w kupnie i sprzedaży dzieł sztuki!

Największą wartością DESA Unicum jest nasz zespół - ludzie połączeni pasją do sztuki. Wspólnie tworzymy największy dom aukcyjny w Polsce, codziennie pomagając klientom zainteresowanym kupnem i sprzedażą dzieł sztuki. Są wśród nas doświadczeni historycy sztuki oraz eksperci rynku aukcyjnego. Krok po kroku prowadzimy klientów przez proces aukcyjny, od pierwszej wyceny - po finalizację transakcji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego kompleksowo dbamy o każdy szczegół naszej współpracy.

Aktualnie poszukujemy

ASYSTENT DS TECHNICZNYCH I INFORMATYCZNYCH

Grupa Kapitałowa Desa S.A. jest to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się dom aukcyjny, zajmujący się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce. Corocznie organizuje największą liczbę aukcji, na których oferuje sztukę dawną, współczesną, młodą i najnowszą, a także rzeźbę, fotografię, rysunki komiksowe i rzemiosło artystyczne. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta ds technicznych i informatycznych.

Więcej

KOORDYNATOR/KA AUKCJI SZTUKA WSPÓŁCZESNA – SURREALIZM I REALIZM MAGICZNY

Fascynują cię fantastyczne światy onirycznego malarstwa Zdzisława Beksińskiego, Rafała Olbińskiego, Jacka Yerki? Chcesz odkrywać nowe światy na rynku sztuki? Lubisz i umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o sztuce, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści artystów, galerników i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Być może to właśnie ciebie szukamy na stanowisko Specjalista-Koordynator Aukcji „Surrealizm i Realizm Magiczny”. Koordynator będzie członkiem zespołu Działu Sztuki Współczesnej i będzie raportował bezpośrednio do Kierownika Działu Sztuki Współczesnej. Będzie także współpracował z Działem Sprzedaży i Działem Marketingu w zakresie tworzenia strategii rozwoje projektu aukcyjnego.

Więcej

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KAMPANII ONLINE

DESA Unicum, największy dom aukcyjny w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku mlodszego specjalisty do spraw kampanii online.

Więcej

ASYSTENT PROJEKTU AUKCYJNEGO / SPECJALISTA-KOORDYNATOR PROJEKTU AUKCYJNEGO

Desa Unicum poszukuje pracowników w stopniu Asystenta lub Specjalisty-Koordynatora do pracy w ramach: redakcji katalogów aukcyjnych i wystawowych, kwerendy naukowej dotyczącej określonych dzieł sztuki, kontaktów z klientem (właścicielem dzieła sztuki), poszukiwania i pozyskiwania dzieł sztuki do sprzedaży, badania autentyczności dzieł sztuki

Więcej

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kontakty z klientami, sprzedaż dzieł sztuki, przyjmowanie obiektów do sprzedaży, opisywanie i opracowywanie obiektów, udzielanie informacji o ofercie, aranżowanie i dozór ekspozycji.

Więcej

FOTOGRAF PRODUKTOWY

Największy i najnowocześniejszy dom aukcyjny w Polsce, w związku z rozszerzeniem zakresu działalności, poszukuje osoby do pracy czasowej na stanowisku Fotograf Produktowy.

Więcej