Zbieramy obiekty na aukcje

Biuro przyjęć obiektów DESY Unicum znajduje się przy ul. Pięknej 1A.
Do Biura zapraszamy osoby zainteresowane wstawieniem obiektu do sprzedaży na aukcji lub w galeriach DESY Unicum. Zapraszamy tam też osoby zainteresowane wyceną przedmiotów. W punkcie przyjęć klient może podpisać umowę komisową oraz załatwić wszelkie inne formalności związane ze wstawieniem przedmiotu do sprzedaży lub wyceną.

Przypominamy, że wstępna wycena obiektu przez Komisję jest bezpłatna. Ocena obiektu może zająć od 3 do 10 dni roboczych.


Biuro Przyjęć:
ul. Piękna 1A
00-477 Warszawa
tel. +48 22 163 66 10
e-mail:wyceny@desa.pl
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 11-19, sobota 11-16

Uwaga!
Wyceny biżuterii się odbywają się w Galerii Biżuterii, ul. Nowy Świat 48, 00-363 Warszawa
Wyceny: czwartek 11-19, piątek 11-15
tel. +48 22 826 44 66, e-mail: bizuteria@desabizuteria.pl

Aktualnie zbieramy obiekty na najbliższe aukcje: 

22 listopada 2018, godz. 19
Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989
Termin przyjmowania obiektów:
15.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Artur Dumanowski, e-mail: a.dumanowski@desa.pl 
tel.: +48 795 122 725, +48 22 163 66 42

27 listopada 2018, godz. 19
Prace na Papierze: Sztuka Współczesna
Termin przyjmowania obiektów:
19.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Barbara Rybnikow, e-mail: b.rybnikow@desa.pl
tel.: +48 664 150 862, +48 22 163 66 45

29 listopada 2018, godz. 19
Sztuka Współczesna. Op-art i abstrakcja geometryczna
Termin przyjmowania obiektów:
26.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Anna Szynkarczuk, e-mail: a.szynkarczuk@desa.pl
tel.: +48 664 150 866, +48 22 163 66 41

29 listopada 2018, godz. 19
Sztuka Współczesna. Konceptualizm
Termin przyjmowania obiektów:
26.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Anna Szynkarczuk, e-mail: a.szynkarczuk@desa.pl
tel.: +48 664 150 866, +48 22 163 66 41

4 grudnia 2018, godz. 19
Plansze komiksowe, ilustracja i animacja
Termin przyjmowania obiektów:
30.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Karolina Łuźniak-Marchlewska, e-mail: k.luzniak@desa.pl
tel.: +48 664 981 453, +48 22 163 66 48 

6 grudnia 2018, godz. 19
Sztuka Współczesna: Klasycy Awangardy po 1945
Termin przyjmowania obiektów:
30.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Anna Szynkarczuk, e-mail: a.szynkarczuk@desa.pl
tel.: +48 664 150 866, +48 22 163 66 41

11 grudnia 2018, godz. 19
Biżuteria Kolekcjonerska
Termin przyjmowania obiektów:
06.11.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Klaudia Siemiemiec, e-mail: k.siemiemiec@desa.pl
tel.: +48 795 121 572, +48 22 826 44 66

13 grudnia 2018, godz. 19
Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie
Termin przyjmowania obiektów:
08.11.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Marek Wasilewicz, e-mail: m.wasilewicz@desa.pl
tel.: +48 795 122 702, +48 22 163 66 47

15 grudnia 2018, godz. 17
Samochody Klasyczne i Zabytkowe. Ardor Auctions
Termin przyjmowania obiektów:
08.11.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Mateusz Kazula, e-mail: mateusz.kazula@ardorauctions.pl
tel.: +48 661 561 169, +48 508 057 505

18 grudnia 2018, godz. 19
Młoda Sztuka
Termin przyjmowania obiektów:
31.10.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Karolina Kołtunicka, e-mail: k.koltunicka@desa.pl 
tel.: +48 664 150 864, +48 22 163 66 43

20 grudnia 2018, godz. 19
ART OUTLET: Sztuka Dawna
Termin przyjmowania obiektów:
16.11.2018
Kontakt w sprawie przyjmowania obiektów:
Julia Materna, e-mail: j.materna@desa.pl
tel.: +48 538 649 945, +48 22 163 66 46

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem