Licytacja pierwszego w Polsce egzemplarza najnowszego BMW serii 8

Tym razem na aukcji pojawi się tylko jeden obiekt… ale za to będzie nim najnowsze BMW M850i xDrive Coupé.

Zapraszamy do licytacji pierwszego w Polsce egzemplarza nowego BMW serii 8. Zostań właścicielem unikalnej wersji, tydzień przed europejską premierą. Jedynym na świecie, którego BMW serii 8 wyróżni autorska grafika, zaprojektowana przez wybranego współczesnego artystę. Ty decydujesz, który z tych artystów: Agata Bogacka, Sławek Pawszak, Filip Pągowski sprawi, że Twoje BMW serii 8 stanie się manifestem Twojej osobowości.

Elementy wyposażenia samochodu:

 • BMW Individual skóra o rozszerzonym zakresie "Merino" Black
 • Szklane aplikacje „Crafted clarity”
 • Kolor "pomarańczowy zachód słońca" (sunset orange)
 • Sportowy układ hamulcowy, obręcz ze stopów lekkich M 20"
 • System Night Vision
 • Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound
 • Sportowy dyferencjał i układ hamulcowy M
 • Reflektory laserowe
 • Adaptacyjne zawieszenie M Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Wielofunkcyjne siedzenia przednie z wentylacją i podgrzewaniem
 • Podsufitka Individual z Alcantary Anthracite
 • Aktywny układ kierowniczy, zintegrowany

Pełna specyfikacja modelu dostępna na www.poznajbmw.pl/aukcja


Samochód zostanie wydany* Nabywcy tydzień przed europejską premierą modelu17 listopada 2018 roku,  w określonym przez Nabywcę salonie BMW. Nabywca będzie miał możliwość personalizacji oklejenia dachu oraz lusterek przez jednego ze znamienitych współczesnych polskich artystów współpracujących z BMW.

Artyści biorący udział w projekcie to:

1. Agata Bogacka – urodzona w 1976 roku, artystka, zajmuje się głównie malarstwem, ale również rysunkiem, fotografią, tworzy obiekty i instalacje. Ukończyła wydział grafiki na warszawskiej ASP w 2001 r. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych i grupowych w Polsce i zagranicą. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych oraz państwowych, takich jak Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, CSW Zamek Ujazdowski, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Fundacja Sztuki Polskiej ING, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Museum Jerke w Recklinghausen, Bank Austria Creditanstalt, Jankilevitsch Collection.

2. Sławomir Pawszak - urodzony w Warszawie w 1984 roku. W latach 2003-2008 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Twórca największego obrazu w Polsce znajdującego się na fasadzie Muzeum nad Wisłą w Warszawie. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych oraz państwowych …

Brał udział w wystawach indywidualnych m.in.: Painter's Dilemma, Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Kalisz (2015); Nowe rzeczy, Dwie Lewe Ręce, Katowice (2014); Cannabis, whisky, ananas, BWA Warszawa, Warszawa (2014); Nowe prace, Galeria BWA, Zielona Góra (2012); Słowa wszystko szmacą, Czterdzieści stopni w cieniu, Galeria Czarna Pawszak feat. Przezwańska (razem z Katarzyną Przezwańską), Galeria A, Warszawa (2009); Wystawa dyplomowa, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa (2008); Fragmentaryzm, Galeria Zakręt, Wydział Historii Sztuki Uniwersytet Warszawski (2007).

3. Filip Pągowski – syn Teresy Pągowskiej. Studiował malarstwo, ilustrację oraz projektowanie plakatów w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Filip Pągowski tworzy grafiki kipiące energią, zapadające w pamięć odważnym kształtem i uwodzące widza dynamizmem i witalnością. Pracuje dla wielu klientów w USA, Kanadzie, Francji, Japonii, Chinach i Polsce. Do jego klientów należą m.in. Comme des Garçons, Drake, Nike, IKEA, The New Yorker, Le Monde, The New York Times, Visionaire i inni.

Cena wywoławcza: 500 000,00 PLN BRUTTO

*Samochód zostanie wydany Nabywcy w kamuflażu – jednym z 9 do wyboru. Do dnia premiery 24.11.2018 samochód musi pozostać oklejony kamuflażem.

Więcej informacji dostępnych na stronie 


Licytacja telefoniczna
Licytacja online

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem