DESA Unicum partnerem spotkania w projekcie Law&Art Masters

DESA Unicum została partnerem spotkania w projekcie Law&Art Masters, organizowanym przez Koło Naukowe Law&Art działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Projekt Law&Art Masters to seria cyklicznych spotkań z praktykami i praktyczkami rynku sztuki, którzy zapoznają słuchaczy i słuchaczki z zagadnieniami mającymi wpływ na handel sztuką, regulującymi aspekty produkcji artystycznej, reprodukcji i sprzedaży, dokonywanie transakcji i prawa artystów. Projekt Law&Art Masters realizowany jest dzięki partnerstwu strategicznemu KPMG Poland w ramach konkursu Ideas Loading.

W sobotę 7 kwietnia odbyło się w naszej siedzibie pierwsze spotkanie dla uczestników projektu Law&Art. DESA Unicum reprezentował Michał Bolka, który opowiedział o specyfice funkcjonowania domu aukcyjnego na rynku sztuki, zasadach organizacji i przygotowania aukcji, a także współpracy z klientami, jak również o tym jak sytuuje się DESA Unicum na tle innych domów aukcyjnych i co jest tego przyczyną. Został poruszony również temat wyjątkowych na polskim rynku aukcji fotografii i komiksu, które organizuje DESA Unicum jako jedyny dom aukcyjny w Polsce. Najbliższe aukcje fotografii odbędą się już 19 kwietnia, więcej na stronie:

Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna, godz. 19.00

Fotografia Kolekcjonerska: Sławy • Gwiazdy • Osobowości, godz. 20.00

Fotorelacja ze spotkania: 


  Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem