Świąteczny prezentownik

Spotkanie z ekspertem

Świąteczny prezentownik

Aleksandra Kasprzyńska

 

Nadchodzące święta to idealna okazja do obdarowania bliskiej Nam osoby piękną i ponadczasową biżuterią. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa ponad 100 dzieł sztuki jubilerskiej pochodzących z XIX, XX a także XXI wieku. Nasza grudniowa aukcja biżuterii charakteryzuję się różnorodną stylistyką. Nawet najbardziej wymagający miłośnicy biżuterii z pewnością znajdą coś dla siebie czy swoich bliskich.

 

Zimowa aukcja biżuterii wyróżnia się wyjątkowymi kamieniami kolorowymi takimi jak szafiry, szmaragdy, rubiny czy akwamaryny. Nie zabraknie także olśniewającej biżuterii diamentowej, zarówno tej minimalistycznej prostej w wyrazie jak i tej bardziej dekoracyjnej.

Biżuteria z oferty aukcji, fot. Marcin Koniak

 

Z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy dla Państwa biżuteryjny prezentownik, który mam nadzieję pomoże wybrać idealny i wymarzony prezent.

 

Prostota i minimalizm 

 

Osoby, które potrzebują zaledwie małych akcentów aby podkreślić swój styl, lubią proste i oszczędne w wyrazie formy, dla których mniej znaczy więcej - z pewnością będą zadowolone z naszych poniższych propozycji. Od klasycznego wisiorka z brylantem po naszyjnik z diamentem w fantazyjnym kolorze koniakowym.

Biżuteria z duszą 

 

Miłośnicy biżuterii z historią, którzy lubią niepowtarzalne i unikatowe przedmioty bez wątpienia odnajdą w naszej grudniowej ofercie swój wymarzony prezent. To biżuteria, która pomimo upływu lat zachwyca i wciąż wygląda zjawiskowo. Polecamy m.in. unikalny pierścionek z rozetą holenderską z lat 20.-30. XX w. czy kunsztownie wykonaną bransoletę z szafirami i diamentami z XIX wieku. 

Bliżej natury

 

Biżuteria może mieć dla Ciebie szczególne znaczenie jako talizman. Rozmaite wyroby jubilerskie nawiązujące do świata przyrody często stają się dla nowych posiadaczy osobistym amuletem. Jeśli szukasz biżuterii, która zyska dla Ciebie szczególną wartość, stylistyka kojarzona z naturą bez wątpienia wpasuje się w Twoje gusta. Świat przyrody był zawsze inspiracją dla jubilerów których wyroby inspirują nas do dziś.
 

Odwaga kolorów

 

Dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie, które nie wyobrażają sobie życia bez kolorów, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Kolorowe kamienie z pewnością podkreślą Twoją osobowość. Każdy kolor ma odmienne znaczenie, ich szeroka gama w naszej ofercie biżuterii pozwoli Ci na znalezienie tego jedynego.