Design i Wzornictwo Artystyczne

Design

Nasz ekspert Ci doradzi
w wycenie i rejestracji na aukcję:

Weronika Roś Specjalista +48 608 566 282 w.ros@desa.pl

O Projekcie Aukcyjnym

Polski design nigdy jeszcze nie był tak ceniony jak teraz. Kreatywność, unikalne materiały i jakość projektów sprawiły, że rodzime projekty są popularne nie tylko w kraju, ale podbijają także światowe rynki.

Dzięki Aukcjom Designu wprowadzamy obiekty wzornictwa przemysłowego oraz przedmioty użytku codziennego na rynek dzieł sztuki. Oferujemy wyselekcjonowane dzieła z takich kategorii jak: meble, oświetlenie, szkło, tkanina użytkowa i dekoracyjna, metaloplastyka. Zarówno aukcje, jak i wystawy designu w DESA Unicum (DESA Design Days) są cenione przez środowisko pasjonatów sztuki użytkowej.

Przedmioty z lat 50., 60. i 70. to często perełki polskiego designu, którymi możemy się chwalić na całym świecie. Nic dziwnego, że przyciągają uwagę kolekcjonerów. Dużą popularnością cieszą się eleganckie meble segmentowe, wysokiej jakości porcelana z Ćmielowa, wyjątkowe serwisy do kawy i herbaty czy pamiątki z okresu PRL.

Aukcje Designu są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie publiczności dziełami młodych polskich designerów. Projekty polskich projektantów można znaleźć nie tylko na muzealnych i galeryjnych wystawach, ale także, a może przede wszystkim, w modnych kawiarniach, butikach czy hotelach.

Kontakt

Weronika Roś Specjalista +48 608 566 282 w.ros@desa.pl